Forumi Kuq E Zi
Ballsh, nacionalizëm në stadium Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ballsh, nacionalizëm në stadium Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Ballsh, nacionalizëm në stadium Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ballsh, nacionalizëm në stadium Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Preng Pjetrushi, i deleguari i FSHF në ndeshjen Bylis-Teuta është bërë protagonist për disa minuta ne stadium, pasi ka hequr flamurin shqiptar nga gardhi rrethues i fushës, për shkak të mbishkrimeve nacionaliste që ishin vendosur mbi të dhe të banderolave që mbanin tifozët.

Në fillimin e pjesës së dytë, tifozët e dyja skuadrave kanë shfaqur banderola me karakter nacionalist dhe i deleguari i FSHF, Pjetrushi, në bazë të rregullores kërkoi heqjen e tyre.

Pak minuta më vonë, në pjesën tjetër të stadiumit tifozët shfaqën një tjetër banderolë. Pjetrushi ka kërkuar heqjen e saj, por pas ofendimeve që I vinin, I nervozuar shkuli në mënyrë të dhunshme flamurin kuqezi mbi te cilin ishin të shkruar emrat e qyteteve që ndodhen jashtë kufijve tanë.

“Nuk është e vërtetë. Të paktën me sa informacion kam unë, zyrtarët e federatës kanë ndërprerë ndeshjen atje për parrulla politike, nacionalizëm që nuk lejohen në futboll. Nuk është e vërtetë, nuk kam informacion që kjo gjë të jetë e vërtetë”, u shpreh kreu i FSHF-së, Armand Duka për rastin në fjalë.

Delegati i FSHF, zyrtari më i lartë në një ndeshje ka të drejtën të bëjë kërkesën dhe janë punonjësit e stadiumit, apo forcat e rendit, ato që heqin banderolat.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons