Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Minogue kërkon falje prej Thu 08 Mar 2012, 14:39

Vizitor

avatar
Vizitor
Në vetëm 15 minuta u shitën të gjitha biletat e koncerteve që këngëtarja Kylie Minogue do të mbajë në Australi. Sigurisht që ky fakt e ka gëzuar atë por janë të shumtë ata fansa që mbeten pa një biletë për të qenë në këtë koncert dhe Minogue ka ndjerë që t’i kërkojë falje të gjithëve këtyre fansave. Ylli i muzikës pop është duke u përgatitur për turneun të cilin e ka pagëzuar “Anti Tour” dhe në këtë turne ka zgjedhur që të performojë veç skenave të mëdha, edhe në vende të vogla për fansat. E ky është një mendim i këngëtares për të shënuar 25-vjetorin e karrierës së saj. Por Australia dhe fansat e saj australianë i kanë bërë një surprizë të jashtëzakonshme. Biletat e dy koncerteve të para në Sydney dhe Melbourne të cilat janë paraparë të mbahen gjatë këtij muaji, dolën në shitje të mërkurën dhe në vetëm 15 minuta nuk kishte më asnjë biletë. Janë jo të paktë fansat të cilët janë zhgënjyer nga shitja kaq e shpejtë e biletave. “Na vjen keq për ata fansa të cilët nuk siguruan bileta dhe jemi shumë të kënaqur për durimin dhe mbështetjen tuaj”-shkruhet në një deklaratë zyrtare të publikuar në faqen e këngëtares Kylie Minogue.
http://www.top-channel.tv/images/logo.png

2 Re: Minogue kërkon falje prej Sat 09 Feb 2013, 09:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmm mir sqenka si shumica e femrave qe jon tfamshme e se vrasin mendjen per fancat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons