Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kylie Minogue kërcënohet në Twitter prej Wed 08 Feb 2012, 14:08

Vizitor

avatar
Vizitor


Kylie Minogue ka lajmëruar policinë mbi disa kërcënime që i janë bërë nga një ndjekës i saj në Twitter. Këngëtarja australiane, e cila banon shumicën e kohës në Londër (Angli), ka shkruar për këtë edhe në profilin e saj në këtë rrjet social.

“I dua të gjithë 1.033.861 ndjekësit e mi, por një nga këta është i çmendur dhe po më kërcënon. Kjo gjë nuk të bën të veçantë. Policia është lajmëruar”, ka shkruar Minogue.

Karriera e Kylie Minogue ka filluar në vitin 1988 dhe gjatë gjithë këtyre viteve muzika e saj ka evoluar duke u bërë më e rafinuar. Hitet e saj më të njohura janë 'Can't get you out of my head' apo 'I should be so lucky'.

Këngëtarja në vitin 2005 u diagnostikua me kancer në gji. Kjo gjë e detyroi të operohej dhe t’i nënshtrohej seancave të kimioterapisë për të kaluar plotësisht sëmundjen.

2 Re: Kylie Minogue kërcënohet në Twitter prej Sun 10 Feb 2013, 04:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
skan cme bo tjeter e kercenojn vipat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons