Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rihanna kërkon të dashur prej Sun 04 Mar 2012, 16:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rihanna është shprehur se nuk i pëlqen më të qënit beqare dhe se është në kërkim të një mashkulli për të ndarë jetën.

Këngëtarja 24-vjeçare deklaroi në një intervistë për spektaklin e Jonathan Ross në BBC se dëshiron të takojë “dikë që të bën për të qeshur”.

“Jeta si beqare ta shpif dhe unë dua që të ndaj jetën time me dikë. Kjo gjë po më mungon në këtë moment të jetës”, theksoi Rihanna.

Këngëtarja nga Barbados është ndarë nga këngëtari amerikan Chris Brown pasi ai ushtroi dhunë mbi të para tre vitesh.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Rihanna kërkon të dashur prej Sat 09 Feb 2013, 09:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ishalla e gjen ashtu sic ta dasht zemra ty mi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons