Forumi Kuq E Zi
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 7]


1Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 05 Mar 2012, 15:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 67891455708567825777131Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Tue 25 Dec 2012, 22:30, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

151Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 12 Feb 2013, 17:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcQ947EqKR-_zyWLAJ88SJTxRm48ZB7Uihvgfk_ZmGuRt_m_JXL5


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

152Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 12 Feb 2013, 17:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Index.php?PHPSESSID=8ab29a5a101594122a0e3a455379e9c9&action=dlattach;topic=301


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

153Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 12 Feb 2013, 17:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Index.php?PHPSESSID=8ab29a5a101594122a0e3a455379e9c9&action=dlattach;topic=301


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

154Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 12 Feb 2013, 17:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Index.php?PHPSESSID=8ab29a5a101594122a0e3a455379e9c9&action=dlattach;topic=301


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

155Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 12 Feb 2013, 19:08

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 GGKoEX4


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

156Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 14 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcTMfYbN50CFlhLc7qAGWEVeyvgVeY8TgE2O7iNtL0YJwJ6EGkZH


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

157Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 14 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcRRsT3GgC1z-tW49ewjcvFVqSIsIlkFSyOU7xQU5xbbPC-e2agg3g


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

158Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 14 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Recovery


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

159Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 14 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Shikimnemuzg
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 1416650876 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 1416650876avatari im tek tjeter forum e me tjeter nick


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

160Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 14 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 1_2957


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

161Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 15 Feb 2013, 18:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Anakonda permbaju temes, jo foto koti, kjo tem ka te bej vetem me fotot e vecanta qe brenda tyre kan shum kuptim...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

162Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 15 Feb 2013, 18:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 28527010


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

163Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 16 Feb 2013, 05:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcTJQAbllVKKtyFJeRCmDN0Pc5pVenFiKYYjAXWsj-C5BlypAO8W


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

164Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 17 Feb 2013, 15:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 52563610
Kjo fotografi është bërë në California University.
Është koha për t'u lutur për muslimanët dhe ata janë duke u lutur nën shi, ndërsa shoku i tyre i krishterë është duke mbajtur një çadër për ta.
Një dashuri ideale dhe vëllazërore është cilësuar kjo foto nga mediat e botës!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

165Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 17 Feb 2013, 16:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcQow17XDxmSvnKLLO-xec_f-HFH-5oIR4wr-Lo8OLUOxeLVTFtdvg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

166Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 21 Feb 2013, 19:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
3333 Zot ti je i vetmi qe mund te vesh paqe mbi tok, pse nuk e ben kte 3333 3333

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 S_a01_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

167Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 22 Feb 2013, 12:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcT5YX8R7wy-zhkaLirFTNtUFkfbYMxIRMLOYXVlBhZiTsEt9c-q


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

168Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 25 Feb 2013, 09:03

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 52155710
Nje ure ku ndihmon kafshet per te kaluar autostraden !


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

169Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 25 Feb 2013, 18:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcQWwaVLXpDqRg6BYme_qFzGXGPruiyKgD4ETuD_APjf57mmEuciMA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

170Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 25 Feb 2013, 18:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23074_4061812819078718655191417803358782748477552095250705n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

171Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 25 Feb 2013, 18:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcSGdzVipA75Dho9hOgGxcz_CtZ58ibNjsDqt54kKb1EQXQJQs2I


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

172Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 25 Feb 2013, 18:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcTF-WDlYDywJWcMa9ijp13xbI7gQdZCTtwI4i-El9psVFQkD2D_IA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

173Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 04 Mar 2013, 19:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 62037_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

174Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje femije Palestinez jetim vizatoi Nënën ne krevatin etij vetem per te
fjetur prane gjirit te saj pasi ajo iu eshte vrar nga Izraelitet. Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23082_57795135452651460365414178033587827410253571744405083n
Nderkoh qe ti i lutesh prinderive per nje Iphone....
Ai i lutet per nje cope buk .

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23084_57787135176167821347114178033587827410176241439641871n
Thone qe nje foto vlen sa nje mije fjale..por me thoni ..a ka fjale qe e pershkruan kete gjendjen time te mjerushme ?!
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23081_57569335121548826809014178033587827410160971060122502n
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23080_56204734570307548599814178033587827410067061001213987n
O zot , sa të padrejtë që jemi!!!

Ky fëmijë tërheq të ëmën e vet ndërsa ajo e vdekur; shpreson të zgjohet! Mendohet se ajo vdiq nga uria e skajshme!!!
Ku jemi o Njerëz! Ku jemi!!!
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23079_5262083333675733862151417803358782749732711707483766n
Sado i varfer që të jesh jepi atijë që ka më pak se ti !
ËSHTË DUKE U KRYER GJENOCID MBI POPULLIN SIRIAN KËTO DITË !

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23078_4189123098054724090921417803358782749137392104305458n
Ky person eshte me te meta fizike dhe falenderon zotin ....po ti qe i ke te gjitha sa je duke e bere kete ???

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23076_42529129861419352822014178033587827488855075105446n

Nëse ke të holla në xhep dhe ke vënë mënjanë një shumë të caktuar për
kohë të vështira dije se hyn tek 8 % e pasanikëve të botës por mos harro
pjesa tjetër po vdes urie.
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23075_401483293105800745726141780335878274875833625145006n
________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

175Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23074_4061812819078718655191417803358782748477552095250705nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23073_398748279308892125417141780335878274840236840684693nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23072_390584259392864117020141780335878274787778350286663nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23071_3763562581145175781881417803358782747845151479697067n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

176Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23070_303267257009967688643141780335878274781834914857642n
Ti çfarë do...?

Unë nuk po kërkoj lodra as videogame.
Nuk po kërkoj rroba të mira e as atlete sportive.
Nuk po kërkoj para e as Tv në dhomën time.
Nënë pak bukë më duhet se më ka marrë uria!

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23069_3775502558746911355041417803358782747786201909441472n Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 2924271548


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

177Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gezohu ashtu sic je ♥ sepse njerezit lindin ne forma te ndryshme

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23067_3773792497961017433631417803358782747643531827185135n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

178Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23065_378145246095068780133141780335878274752249577375633nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23063_1987672078997992663271417803358782746226298217832n
Pasojat e bombes atomike te hedhur 67 vjet me parë nga shteti më
demokratik Radioaktiviteti edhe sot e kësaj dite ndikon që fëmijët të
lindin kësisoj.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

179Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23114_4020304460s


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

180Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23326_5382611015077313316133913364857133897562921816944601nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23933_4263653780506988798581162574859nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23932_4304083780512888797991200575685nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23931_4277223784816921700922120179225nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23930_42613938003033868189436758631659296314337591892977465nNje foto sa Njemij fjal... - Faqe 6 I23929_4314963800304686818811389745562n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons