Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një intervistë e prezantueses Arbana Osmani ka çuditur më shumë disa nga personazhet interesante të këtij spektakli.Sipas Arbanës, ata janë mosmirënjohës. Ndërsa i pari ka reaguar Klodi i BB3, duke shkruar në ‘Facebookun’ e tij se prezantuesja është “dinake dhe servile”, ndërsa Najada apo Noçja e BB1 ka shkruar se “Asaj duhet t’i vijë zor që jep të tilla intervista’.Por, një reagim ka ardhur edhe nga italiania, e cila ishte e dashuruar me një laçjan dhe mori pjesë në BB3, Tatiana duke thënë se asnjë para nuk kanë marrë, madje kanë paguar edhe faturat e telefonit, e në fund ka shkruar “BB??? Tamam vari….”. /Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh kujtojn se i ka faj ajo jo se e kan fajin vet per veprimet qe kan bo brenda nshpi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons