Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lek Plepi në “Big Brother 5”? prej Thu 02 Feb 2012, 22:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ishte një personazh i cili vitin e kaluar falë postimeve të çuditshme dhe qesharake që bënte në youtube, apo në facebook, ai u bë shumë i lakuar si emër. Ky është Lek Plepi, i cili ka pozuar edhe ai para një fotografi nga Tirana i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri. Por nuk e dimë nëse vajzat të cilat sipas personazhit qesharak do të vazhdojnë të betohen më tashmë “Për kokë të Lek Plepit”. Madje në disa lajme që qarkullojnë, flitet se Leka do të jetë pjesë në reality-show “Big Brother 5”, i cili pritet të startojë së shpejti.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Lek Plepi në “Big Brother 5”? prej Sun 10 Feb 2013, 04:59

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lum bigu kush do shkonte?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons