Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
“Big Brother 5“ do të nisë vetëm pas pak ditësh, pikërisht më 18 shkurt. Sivjet, ky spektakël me një audiencë rekord në televizionet tona do të drejtohet përsëri nga Arbana Osmani. E pyetur për ‘Mapo’ sesi po ndihet në këtë start të pestë të “Big Brother”, Arbana është shprehur: ”Jam shumë e lumtur. Mezi po pres të fillojë”, ndërsa na zbulon edhe një sekret tjetër të vogël.
Arbana këto ditë është duke u ushtruar intensivisht në palestër. “Jam në palestër. Po bëj më shumë muskuj sivjet”, – shton Arbana me humor. Sigurisht që vajza simpatike e ekranit nuk ka ndërmend të tregojë forcë në këtë show, përveç forcës së talentit që ajo ka e megjithatë, pak tonifikim nuk do të ishte keq për askënd.
Gjatë pesë viteve drejtim të këtij show Arbana ka treguar më së miri profesionalitet e sigurisht edhe një paraqitje për t’u vlerësuar. Sivjet “Big Brother” mësohet se do të zgjasë më shumë se tre muaj dhe gara do të bëhet shumë më e fortë për fituesin e pestë.
Surpriza të shumta mësohet të ketë në këtë spektakël, i cili po zhvillohet në Shqipëri për të pestin vit radhazi. Kureshtja do të shuhet vetëm të premten tjetër, se cilët do të jenë banorët që do të hyjnë në shtëpinë më të vëzhguar dhe të komentuar në Shqipëri.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ka fillu ta mbaj veten kohet e fundit ose me sakt kur filloi big brother 5 se nfillim fare ska pas qen pa me sy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons