Forumi Kuq E Zi
Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! 402519_377714812239946_141388129205950_1622140_1810898323_n
Një vajzë amerikane vendosi të vdiste duke mos ngrënë për dy muaj me radhë, në mënyrë që i dashuri i saj të vazhdonte jetën e tij, pasi ajo kishte mbetur në karrige me rrota.

Historia e dhimbshme i përket një 24-vjeçareje nga Nju Xhersi, e quajtur Christina Symanski.

Pas një lidhje të mëparshme të dështuar, ajo u njoh me një djalë, me të cilin kaloi ato që në letrën e lamtumirës i konsideronte si “çastet më të lumtura të jetës së saj”.

Megjithatë, gjithçka ndryshoi përgjithmonë në 4 korrik 2005, kur gjatë një mbrëmje të kaluar së bashku me të dashurin e gjashtë muajve dhe disa miq, ajo vendosi të zhytej në pishinën e shtëpisë së shokëve të saj.

Pa ditur thellësinë, e reja u hodh me kokë, por duke qenë se pishina ishte shumë e cekët, pësoi dëmtime të parikuperueshme në shtyllën kurrizore, të cilat e lanë për të gjithë jetën në një karrige me rrota.

Sidoqoftë, i dashuri i saj, Jimmy Morganti, nuk u shkëput më kurrë dhe në gjashtë vitet e ardhshme, i qëndroi gjatë të gjithë kohës në krah, duke vazhduar të ishte thellësisht i dashuruar, pavarësisht lutjeve të saj për ta lënë të vetme në vuajtjen e saj.

”Nuk mund ta përballoj dot më këtë situatë. E di që nuk kam më asnjë shpresë që të ec dhe vetëm përkeqësohem. Duhet të jetoj me ilaçe dhe s’mund të bëj asgjë pa ndihmën e të tjerëve. Ky është një ferr, të cilin nuk duhet ta ndaj me asnjeri. Jimmy duhet të shkëputet dhe të bëjë jetën e tij, edhe nëse kjo do të kërkojë që unë t’i jap fund jetës sime”.

Kjo ishte një pjesë nga letra e lamtumirës, e vajzës që u shua në moshën 31-vjeçare.

E larguar nga Jimmy me preteksin për të qëndruar pranë nënës së saj disa kohë, Christina dënoi veten me uri dhe ishte në gjendje të fshehte trupin e saj të drobitur në vizitat e përditshme të të dashurit të saj.

Zemra e saj pushoi dy muaj, pasi hëngri ushqimin e saj të preferuar, në dhjetor 2011.

https://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Christina dënoi veten me uri dhe ishte në gjendje të fshehte trupin e saj të drobitur në vizitat e përditshme të të dashurit të saj..me vjen shume keq Dënon veten me vdekje, për dashurinë ! 2296243369

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
shum shum keq histori e trisht prz

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons