Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Do te lidheshit me dike qe eshte i/e varfer?
Po e bej kete pyetje sepse shume here degjoj e shikoj qe pasuria e personit me te cilin rri konsiderohet nje nga pikat me te rendesishme....dhe shpesh jane me shume femrat qe krenohen kur i dashuri i blen dhurata te kushtueshme apo i con ne restorante chic, i bredh me makina luksoze, paguan gjithmone ai, etj. Dhe nuk eshte e njejta per keto tipa sikur ai ti trasportonte me nje psh. Fiat punto, apo te hanin ne nje pub apo te flinin ne nje camping. (Normale jo te gjitha jane te tilla)
Po djemte si e mendojne?

Milanisti

avatar
VIP
VIP
per mendimin tim dhe nese femra eshte e pasur prap mashkullit i takon te paguaj.

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne nje far menyre se ke keq jo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
mua personalisht jo

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
E paske shpetuar vehten me ate "Normal qe jo te gjitha jane keshtu".

Une personalisht kam menduar gjithmone qe nese do ma donte zemra nje person nuk do shihja as shkollen, as pasurine. Por nese, per arsye nga me te ndryshmet, do beja nje zgjedhje racionale gjeja e pare do shihja shkollen dhe pastaj anen ekonomike. Dhe anen ekonomike jo sepse e kam problem te bredh me makine lukzoze por te pasur baze ekonomike qe t'i rris femijet e qete. Megjithate eshte e vertete qe vajzat sot mburren, dhe e kane si trofe kur marrin ndonje djale me lek.
Eh jetojme ne nje shoqeri konsumi, femra adaptohet kollaj!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nese llogaritet ne jeten bashkeshortore,gjendja ekonomike luan nje rol,nga se pasqyron cfare jete do te bejme

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons