Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]Vajza e cila këtë kohë është shumë e përfolur për jetën e saj private, [You must be registered and logged in to see this link.], si duket nuk do të flasë nëse është apo jo e lidhur me Ledrin

Madje, sipas një burimi anonim, ajo është parë në një market në Prishtinë duke u puthur me reperin e njohur, por asnjëri nuk flet për këtë, vetëm se kudo shihen gjithmonë bashkë.

Por, [You must be registered and logged in to see this link.], siç e shihni edhe në këtë foto, ka premtuar që në promovimin e albumit të saj të ri ajo do të këndojë live, por edhe mikrofoni duket se ka fishë të lidhur.Ndërsa ne gëzohemi për të dyja, edhe për lidhjen, edhe për këndimin e saj ‘live”, nëse janë të vërteta.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir ja ben kush esht ai/ajo naive qe flet per lidhjet e veta e sidomos kur shumica i urrejn sesa i duan


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons