Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Brenda 12 muajsh, Papa Benedikti XVI do të vdesë. Kështu shkruhet në një dokument të besueshëm të Vatikanit. Publikimi i dokumentit në të përditshmen italiane ‘Il Fatto Quotidiano’ ka ngjallur shumë zemërim dhe dyshim.
Nëse është i vërtetë si dokument, shkruan gjermania Der Spiegel, atëherë bëhet fjalë për një krim brenda Vatikanit, transmeton gazeta Tema.
Bëhet fjalë për një luftë të ashpër për pushtet në Vatikan, që mund të sjellë edhe vdekjen e Papës. Në një krah është Papa me dy kardinalë, atë të Milanos dhe Palermos.
Nga ana tjetër është Sekretari i Përgjithshëm i Vatikanit, Tarcisio Bertone. Faktin që Papa do vdesë në nëntor e bën të ditur Kardinali i Palermos gjatë një vizite në Kinë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons