Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fëmijë tjetër për Al Pacino? prej Wed 08 Feb 2012, 14:05

Vizitor

avatar
Vizitor


Lucila Polak, partnerja aktuale e Al Pacino-s, nuk e përjashton mundësinë e të pasurit një fëmijë nga aktori në një intervistë për revistën ‘Hello!’

Edhe pse Al Pacino është në një moshë për të qenë më shumë gjysh se sa baba (71 vjeç), 32-vjeçarja argjentinase mendon se do të ishte gjë shumë e mirë të shtonte familjen.

“Do të më pëlqente shumë të isha sërish nënë”, thekson Polak, e cila ka një vajzë 14-vjeçare nga një marrëdhënie e mëparshme.

Por, edhe ajo ka dyshimet e veta: “Të fillosh edhe një herë nga e para, të humbasësh lirinë tënde… këto mendime më bëjnë të tërhiqem nga ideja.”

Al Pacino nga ana e tij ka tre fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme dhe Polak nuk mendon se do ishte praktike martesa mes tyre.

“Marrëdhënia jonë është shumë mirë kështu siç është. E mbështesim shumë njëri-tjetrin dhe ndihemi mirë. Të dy kemi fëmijë dhe nuk duhet t’i ndërlikojmë gjërat”, shton Polak.

2 Re: Fëmijë tjetër për Al Pacino? prej Sun 10 Feb 2013, 04:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmmm qenka qefli ky al pacino?nejse ishalla i ben edhe shpresoj ti rrojn me jet tgjat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons