Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Edhe pse vetëm shtatë muaj më parë Victoria Beckham solli në jetë vajzën Harper pas tre djemve, bashkëshorti i saj David Beckham po ëndërron për një tjetër fëmijë.

Vic dhe David janë prindër të Brooklyn 12 vjec, Rome 9 vjec, Cruz 6 vjec dhe vajzës shtatë muajshe Harper. E megjithatë duket se ata mirëpresim edhe një fëmijë tjetër me qëllim realizimin e ekipit perfekt me 5 'anëtarë'.

Në një intervistë që do të transmetohet në ITV1, Beckham deklaroi se ai ishte jashtëzakonisht i gëzuar kur mori vesh që fëmija i katërt ishte vajzë, pasi ai ishte i bindur se do të kishe një tjetër djalë.

"Unë nuk e di cfarë do të ndodhë në të ardhmen...ne mund të kemi një ose edhe dy fëmijë të tjerë. Ne nuk po mendojmë që të bëhemi sërish prindër, por nëse ndodh do të ishte shumë mirë. Ne i duam shumë fëmijët. Eshtë një ndjenjë shumë e bukur. Ne jemi persona shumë të zënë me punë, megjithatë kënaqemi shumë me fëmijët tanë. Jemi njerëz me fat sepse kemi katër fëmijë të shëndetshëm", tha David.

Çifti Vic-David janë shumë hermetikë dhe përpiqen ta mbrojnë shumë prej mediave jetën e tyre personale familjare. Megjithatë David theksoi se ai dhe bashkëshortja e tij bëjnë një jetë normale me fëmijët e tyre.
"Ne i cojmë në shkollë, i marrim prapë prej andej. I cojmë nëpër aktivitete të ndryshme dhe mundohemi që t'u jemi gjithnjë pranë", tha Beckham.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjith ato fmij sesi merren me to nje zot e di


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons