Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 07 Feb 2012, 18:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Me dhemb zemra kur kujtoj vuajtjet e mia ..

2 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 07 Feb 2012, 18:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me dhemb zemra kur ti nuk je mire

3 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Wed 08 Feb 2012, 20:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kur kujtoj dike qe nuk eshte me


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Mon 26 Mar 2012, 23:33

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur mban inat dhe se pranon realitetin


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

5 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 14:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Kur mendoj qe s bej dot enderren realitet.

6 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 16:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur me genjen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 19:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kur nuk flas me te

8 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 19:48

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ku kujtoj nenen time

9 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 19:54

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:Kur mendoj qe s bej dot enderren realitet.

10 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 20:03

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kur mendoj qe s bej dot enderren realitet.

11 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 20:06

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
kur qan nipi vogel

12 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Tue 27 Mar 2012, 20:08

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti: kur qan nipi vogel
S ka gje se qan rritet po he.

13 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Fri 06 Apr 2012, 00:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sa here qe t'i e lendon


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

14 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Fri 06 Apr 2012, 07:18

Vizitor

avatar
Vizitor
Kur mendoj qe s bej dot enderren realitet.

15 Re: Me dhemb zemra kur..........? prej Sat 19 Jan 2013, 20:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kur mendoj se ti je me nje tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons