Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 7]

1 Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

avatar
Vizitor
E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

2 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:09

Kristi


Antar Special
Antar Special
koha do e zbuloje kujt i perket zemra ime

3 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 09 May 2012, 09:50

Vizitor

avatar
Vizitor
Atij qe meriton

4 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 11 Jun 2012, 09:05

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Njehere per njehere askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

5 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 11 Jun 2012, 17:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A*******s


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 11 Jul 2012, 11:02

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 11 Jul 2012, 12:15

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Momentalishe as kujt.

8 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 21 Jul 2012, 10:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Njehere askujt,,me vone sigurisht dikujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

9 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 21 Jul 2012, 11:48

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
skujt, se cfar bjen e ardhmja nuk dihet.

10 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
dikujt shume te embel qe ka vend vec ne shpirtin tim ai eshte im vella

11 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:12

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
........nje here per nje here Alemit.

12 Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:14

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anes dhe tim vellai

13 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 16:33

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Nje her per nje here nuk ka as nje kandidat tjeter pervec Alemit.

14 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 17:03

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:anes dhe tim vellai

15 Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 17:47

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
falja dikujte se nuk behet kjameti.

16 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 28 Jul 2012, 07:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:falja dikujte se nuk behet kjameti.
kandidate jane shume por zemra nuk ben bam sic ben per dike ketu

17 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 28 Jul 2012, 16:46

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
S'ka bam e s'ka bum

Fale zemren te them une.

18 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 29 Jul 2012, 06:18

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:S'ka bam e s'ka bum

Fale zemren te them une.
por sje ti ketu edhe nuk ta fal une ty

19 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 12:00

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ne ditet e sotme moderne nuk behet fjale per distancat.

20 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 13:52

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
dikujt

21 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 13:56

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
............kush e fiton.

22 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
e imja

23 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:17

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Jo valla une timen e kam per ta dhene.

24 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po jepe pse e mban akoma

25 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 19:39

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
po s'po ma kerkon as kush!

26 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 19:48

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po s'po ma kerkon as kush!
o ta kerkoj une do ma japesh?

27 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 20:36

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
hahahahaha mendohu dhe pak,se me gjith qef ta jap.

28 Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 20:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ok po mendohem

29 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 06 Aug 2012, 12:21

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Dikujt qe e kam larg....

30 Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 06 Aug 2012, 12:55

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
dikujt

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 7]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons