Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Poezi kushtuar antareve te forumit. prej Tue 07 Feb 2012, 12:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Kjo poezi i kushtohet juve te nderuar fomuriste ne kete forum.

Mora lapsin ca fjal per ti shkruar per
kete shoqeri qe ketu kohe e kam takuar

Nje dite prej ditesh nje lajm me kan tregu
se eshte nje forum KUQ E ZI a don me te regjistrue

Menjehere ftesen e pranova ketu u regjistrova
shum njerez te rrespektuar ketu une takova

Qe nga dita e pare shum jam befasu
mirseardhje te bukur te gjith me kan uruar.

Sa her qe jam e vetmuar dhe s kam ku te shkoj
hy ne kete forum edhe mendimet e juaja i lexoj.

Te gjitha postimet i lexoj cdo here e me shume kuptoj
se ne kete jete qe e jetojme ka njerez me shume qe te rrespektojne

Ka tema te bukura ketu qe me bejn shume mua te mendoj
nganjhere ka raste kur diqka ketu lexoj edhe loti te me shkoj

Edhe pse asnjerin prej jush nuk e kam taku por
per secilin prej jush nga nje poezi nje dite kam me kriju.

Edhe pse jemi te ndar ane e kend botes te shperndar
mirepo ketu jemi te bashkuar dhe kurre se ndiejm veten te vetmuar..........

2 Re: Poezi kushtuar antareve te forumit. prej Tue 07 Feb 2012, 14:26

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ti je goc me klas
qe rri me buze ne gas
Ti je goc me vlera
te tjerat i hedh ne plehra
Ti perpara vazhdon
s c'thon te tjeret per ty trut s'i tharton
Ke kurajo per te jetuar
lum ai cun qe me ty eshte dashuruar.

3 Re: Poezi kushtuar antareve te forumit. prej Tue 07 Feb 2012, 18:05

Vizitor

avatar
Vizitor
@sweety shkruajti:Ti je goc me klas
qe rri me buze ne gas
Ti je goc me vlera
te tjerat i hedh ne plehra
Ti perpara vazhdon
s c'thon te tjeret per ty trut s'i tharton
Ke kurajo per te jetuar
lum ai cun qe me ty eshte dashuruar.
Per mua e pate mi shejtane

4 Re: Poezi kushtuar antareve te forumit. prej Mon 21 Jan 2013, 05:22

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhh ti kujton se e ka kriju vet njeher strofen e par e ka bo copy paste ne nje vend tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons