Forumi Kuq E Zi
Beckham rinovon me Los Angeles Galaxy Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Beckham rinovon me Los Angeles Galaxy Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Beckham rinovon me Los Angeles Galaxy Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Beckham rinovon me Los Angeles Galaxy Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Beckham rinovon me Los Angeles Galaxy Beckham_Galaxy
David Beckham do të qëndrojë në Los Angeles. Mesfushori anglez ka rinovuar kontratën me Galaxy për të luajtur edhe dy vite të tjera në Major League Soccer të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“Kam pasur oferta nga klube të ndryshme, por kam vendosur të luaj edhe për dy vite me Los Angeles Galaxy. Në SHBA futbolli po bëhet gjithnjë e më shumë popullor dhe unë dua të qëndroj për të ndihmuar në rritjen e mëtejshme të tij. Unë dhe familja jemi shumë mirë në Los Angeles”, është shprehur 36-vjeçari.

“Jam i kënaqur që David ka vendosur të qëndrojë me ne pavarësisht ofertave që ka pasur nga klube të njohura europiane. Ishte përcaktues në triumfin e sezonit të kaluar dhe tani duam të përsërisim atë sukses”, ka thënë nga ana e tij trajneri i Galaxy, Bruce Arena.

David Beckham luan për Los Angeles Galaxy që nga viti 2007 dhe sezonin e kaluar fitoi kampionatin amerikan.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons