Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Dafina Zeqiri ka vendosur te provoje fatin ne SHBA, duke synuar ndoshta nje karriere nderkombetare.Pasi ka realizuar klipin e saj te fundit ne Australi, kengetarja Dafina Zeqiri ka udhetuar drejt SHBA, posacerisht ne Los Angeles per realizimin e spotitit te kenges “Tonight”.Nuk dihet ende nese Duffy do ta provoje fatin e saj ne ndonje studio te Hollywood-it, por nje gje eshte e sigurt, ajo kete e ka marre shume seriozisht, dhe ne kete funksion eshte edhe nje sherbim shume i arrire fotografik, ne te cilen ajo duket teresisht e transformuar.Ndoshta kjo eshte nje shprehje edhe ambicjes se saj, si edhe shume te tjerave, qe te beje nje karriere nderkombetare ne SHBA, ashtu sikurse ja ka arritur Bleona dhe ndonje tjeter. Gazeta Standard

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Po mire mo, perse te mos e provojne vehten, meqe kane hyre ne boten e artit? Vecse uroj qe Daffy te paraqitet paksa me e veshur se Bleona neper partyt e Los Angeles-it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons