Forumi Kuq E Zi
Klluberi” më i vogël në botë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Klluberi” më i vogël në botë Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Klluberi” më i vogël në botë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Klluberi” më i vogël në botë Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Klluberi” më i vogël në botë F.0126001701502_m
Dyvjeçari nga Britania, Fred Albutt, u bë sensacion pasi babai i tij postoi disa video në YouTube në të cilat djaloshi shihet duke shijuar muzikën drum’nbass në stilin e një “klluberi” të vërtetë.

Djaloshi është i lidhur në ulëset për foshnje, ndërsa babai ia lëshon muzikën. Babai i tij DJ Michael 25 vjeçar i befasuar filloi ta xhirojë të birin derisa po vallëzonte nën ritmin e muzikës së tij të preferuar.

Holly 20 vjeçare, nëna e Fredit të vogël, deklaroi se Michael e ka incizuar të birin për tua treguar shokëve se ai vërtet është i talentuar.

Shpejt videoja përfundoi në YouTube me titull “Fred The Raver”, ndërsa britaniku dyvjeçar bëri shumë adhurues. Përveç lëvizjeve të vallëzimit, Fred befasoi adhuruesit edhe me grimasat e tij.

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Klluberi” më i vogël në botë F.0126141405743_m
Nëse dëshironi të keni buzëqeshje shkëlqyese, zgjidhja e përkryer për ju është LED aparati për dhëmbë. Kjo shpikje bizare u bë hit në Japoni, ndërsa e bartin të gjithë, të rinj e të vjetër, pa marrë parasysh se sa dhëmbë kanë në gojë.

Bëhet fjalë për një aparat të thjeshtë LED i cili duket si mbrojtës i dhëmbëve dhe nëse dëshironi buzëqeshje të shndritshme këtë aparat vetëm futeni në gojë.

Së bashku me aparatin LED vjen edhe telekomanda, me të cilën mund të kontrolloni dritat në dhëmbë, t’i ndalni, t’i lëshoni dhe tua ndryshoni ngjyrat.

Shkollaret japoneze po çmenden pas këtij zbulimi i cili reklamohet si “argëtim për gojën tuaj” dhe prodhuesi mezi po arrin t’i përmbushë kërkesat e shitjes.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons