Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Klluberi” më i vogël në botë prej Fri 13 Jan 2012, 17:23

Vizitor

avatar
Vizitor

Dyvjeçari nga Britania, Fred Albutt, u bë sensacion pasi babai i tij postoi disa video në YouTube në të cilat djaloshi shihet duke shijuar muzikën drum’nbass në stilin e një “klluberi” të vërtetë.

Djaloshi është i lidhur në ulëset për foshnje, ndërsa babai ia lëshon muzikën. Babai i tij DJ Michael 25 vjeçar i befasuar filloi ta xhirojë të birin derisa po vallëzonte nën ritmin e muzikës së tij të preferuar.

Holly 20 vjeçare, nëna e Fredit të vogël, deklaroi se Michael e ka incizuar të birin për tua treguar shokëve se ai vërtet është i talentuar.

Shpejt videoja përfundoi në YouTube me titull “Fred The Raver”, ndërsa britaniku dyvjeçar bëri shumë adhurues. Përveç lëvizjeve të vallëzimit, Fred befasoi adhuruesit edhe me grimasat e tij.

2 Buzëqeshja teknologjike japoneze prej Fri 13 Jan 2012, 17:26

Vizitor

avatar
Vizitor

Nëse dëshironi të keni buzëqeshje shkëlqyese, zgjidhja e përkryer për ju është LED aparati për dhëmbë. Kjo shpikje bizare u bë hit në Japoni, ndërsa e bartin të gjithë, të rinj e të vjetër, pa marrë parasysh se sa dhëmbë kanë në gojë.

Bëhet fjalë për një aparat të thjeshtë LED i cili duket si mbrojtës i dhëmbëve dhe nëse dëshironi buzëqeshje të shndritshme këtë aparat vetëm futeni në gojë.

Së bashku me aparatin LED vjen edhe telekomanda, me të cilën mund të kontrolloni dritat në dhëmbë, t’i ndalni, t’i lëshoni dhe tua ndryshoni ngjyrat.

Shkollaret japoneze po çmenden pas këtij zbulimi i cili reklamohet si “argëtim për gojën tuaj” dhe prodhuesi mezi po arrin t’i përmbushë kërkesat e shitjes.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons