Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lumi në Kanada bëhet i gjelbër prej Sat 30 Apr 2011, 15:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Persona të panjohur kanë “ngjyrosur” lumin Goldstream në Kanada me fluoreshent të gjelbër. Autoritetet lokale thonë se nuk ka rrezik as për njerëzit e as për kafshët.
Siç mund të shihet në xhirimin e vendosur në YouTube, lumi Goldstream nuk ishte i pastër si kristali, por fluoreshent i gjelbër, duke kujtuar Slurmin nga seria e animuar Futurama.
Autoritetet lokale në qytetin Langford, përmes të cilit kalon lumi, nuk e dinë se kush e ka bërë këtë, por thonë se ngjyra nuk paraqet rrezik, njoftojnë agjencitë.
Ngjyra u zhduk pas një ore, dhe besohet se fjala është për një fluoreshent – një komponim jo-toksik organik, i cili shërben për testimin e ujit.
Edhe pse fjala është për një substancë të padëmshme, funksionarët janë shumë të pakënaqur me faktin se kanë harxhuar kohë e para në zgjidhjen e misterit të ngjyrës së gjelbër në lum.

http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Lumi në Kanada bëhet i gjelbër prej Sat 30 Apr 2011, 18:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Sebastjan shkruajti:Persona të panjohur kanë “ngjyrosur” lumin Goldstream në Kanada me fluoreshent të gjelbër. Autoritetet lokale thonë se nuk ka rrezik as për njerëzit e as për kafshët.
Siç mund të shihet në xhirimin e vendosur në YouTube, lumi Goldstream nuk ishte i pastër si kristali, por fluoreshent i gjelbër, duke kujtuar Slurmin nga seria e animuar Futurama.
Autoritetet lokale në qytetin Langford, përmes të cilit kalon lumi, nuk e dinë se kush e ka bërë këtë, por thonë se ngjyra nuk paraqet rrezik, njoftojnë agjencitë.
Ngjyra u zhduk pas një ore, dhe besohet se fjala është për një fluoreshent – një komponim jo-toksik organik, i cili shërben për testimin e ujit.
Edhe pse fjala është për një substancë të padëmshme, funksionarët janë shumë të pakënaqur me faktin se kanë harxhuar kohë e para në zgjidhjen e misterit të ngjyrës së gjelbër në lum.
lere se i erdhi fundi botes Sebastian

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons