Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kengetari ose kengetarja juaj e preferuar... prej Sat 18 Feb 2012, 19:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Per mua B2N, STINE, BIG BASTA


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Alban Skenderaj

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Per mua B2N, STINE, BIG BASTA


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Alban Skenderaj

West side family

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
b2n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Elita 5

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ergys shahu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Alban Skenderaj

West side family

Zemrushja

avatar
Princeshe
Princeshe
Lyric Master

Vizitor

avatar
Vizitor
LIONEL RICHI

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Mahmut Ferati
FLora Gashi
Aferdita Demaku
Lori


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
LIONEL RICHI

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Young J ft.Mali-G & Omerta


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Orinda Huta

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
..po tu te pelqen laja laja koko xhambo more qen

Vizitor

avatar
Vizitor
LIONEL RICHI

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
KAOS

Vizitor

avatar
Vizitor
Chris Rea

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
KAOS

Vizitor

avatar
Vizitor
ALBAN SKENDERAJ

Vizitor

avatar
Vizitor
Elita5

Vizitor

avatar
Vizitor
LIONEL RICHI

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
B2N, STINE, BIG BASTA e dis ate tjer qe jan amator


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
LIONEL RICHI,,,,,,,CELINE DION

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ka shum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Grek eshte...SFAKIANAKIS

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jan shum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Dafina Zeqiri,Duda Noizy Ddyy yankee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
B2N


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons