Forumi Kuq E Zi
LETËR ÇDO PRINDI Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
LETËR ÇDO PRINDI Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1LETËR ÇDO PRINDI Empty LETËR ÇDO PRINDI prej Tue 22 Oct 2013, 19:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
LETËR ÇDO PRINDI Letr10


LETËR ÇDO PRINDI

- Fëmija yt gënjen shumë, sepse ti e llogaritë ashpër.
- Fëmija yt nuk ka besim në vete, sepse ti nuk e inkurajon.
- Fëmija yt flet dobët, sepse ti nuk komunikon shpesh me të.
- Fëmija yt vjedh, sepse ti nuk e ke edukuar të japë dhe shpenzojë.
- Fëmija yt frikacak, sepse ti e mbronë atë.
- Fëmija yt nuk respekton të tjerët, sepse ti nuk ulë zërin me atë.
- Fëmija yt qëndron i nervozuar çdo herë, sepse ti nuk e lavdëron.
- Fëmija yt është koprrac, sepse ti nuk e ndihmon.
- Fëmija yt është i dhunshëm me të tjerët, sepse ti e keqtrajton.
- Fëmija yt xhelozon, sepse ti e neglizhon.
- Fëmija yt të pengon, sepse ti nuk e puthë e përqafon.
- Fëmija yt nuk të dëgjon, sepse ti shpesh nga ai kërkon.
- Fëmija yt rri i mbyllur, sepse ti je i nxënë.
- Fëmija yt shpeshëherë sillet se me qenë ‘prindi yt’, sepse gjyshi i tij nuk respektohet nga ti.
- Fëmija yt është egoist, sepse ti altruizmin e shprehë me të tjerët dhe jo me atë.
- Fëmija yt nuk lexon, sepse ti i servon lojëra kompjuterike.

Prindër, bëni kujdes se si silleni me fëmijët. Ata i keni amanetEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Fri 01 Nov 2013, 17:34, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2LETËR ÇDO PRINDI Empty Re: LETËR ÇDO PRINDI prej Fri 25 Oct 2013, 16:12

eralda

eralda
Princeshe
Princeshe
une si cdo femije tjeter kam bere shume gabime ju kam shkaktuar shume vuajte ju keni bere te pa munduren qe te me rrisnin sa me mire te ishte e mundur me keni ushqyer me dashurine tuaj siq ujitet lulja me uje siq ka ndikuar uji te lulja nuk e kalene ate te vyshket ashtu dhe ju nuk me keni lene te rrezohem asnjehere perballle sfidave te jetes
ju keni bere shume sakrifica per mua dhe shpresoj tua shperblej ne menyren me te mire te mundshme

3LETËR ÇDO PRINDI Empty Re: LETËR ÇDO PRINDI prej Sat 26 Oct 2013, 15:48

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
@eralda shkruajti:une si cdo femije tjeter kam bere shume gabime ju kam shkaktuar shume vuajte ju keni bere te pa munduren qe te me rrisnin sa me mire te ishte e mundur me keni ushqyer me dashurine tuaj siq ujitet lulja me uje siq ka ndikuar uji te lulja nuk e kalene ate te vyshket ashtu dhe ju nuk me keni lene te rrezohem asnjehere perballle sfidave te jetes
ju keni bere shume sakrifica per mua dhe shpresoj tua shperblej ne menyren me te mire te mundshme
Super


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons