Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tabela Kineze e bazuar ne ciklet e henes. Ne baz te moshes se nenes dhe muajit ne te cilin ka ngel shtatzene mund te percaktohet gjinia e bebit.
Shifni tabelen me posht ku horizontalisht jane vitet e moshe nga 18-43 vjec dhe vertikalisht eshte muaji ne te cilen nena ka ngelur shtatzene,pika e takimit te dy te dhenave tregon seksin e bebit...Shume nena thone qe seksi i femijes se tyre ka rezultuar sipas parashikimit te dale nga tabela,rastesi apo ...?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
kot eshte per mua

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah pse maria? ti nje fmij ke, mos e ler vetem, duhet dhe nje tjeter


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
jo sdua me

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sdo ti po do fmija jot


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
keshtu sic po vijne kohet e veshtir . do lindesh femijen e ai me von do torturohet shum

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
e di si eshte kjo qe thua ti? TE MOS DUASH TE LINDESH SE KE FRIK SE DO VDESESH i ka jeta kto maria


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
ti mir e ke por kur behesh nene eshte dicka tjeter ndryshon femra mendja eshte tek femija e sdo ta shohi te vuaji

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ok po kte qe do jet vetem e mendon, ti deri ne nje far mo7he do e ndimosh, po me von ku do ta gjej nje krah per tu mbeshtetur? kur ka nje moter apo vlla ndryshnn puna sepse do ta ket gjithmon dike qe do e mbeshtesi, me kupton cpo mundoem te them


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
ate e kuptoj dhe e di nga ana teorike por praktika eshte ber ndryshe tani . pastaj si dihet jetes mbase e bejm dhe me nje a me dy si dihet.

Altin


Antar Special
Antar Special
e leht esht te flash mo jani per nje femij te dyt po pyet baban tend me sa mundim ju rriti sot ka kushte te tjera nuk ka me oburra se do shtojm popullin

Altin


Antar Special
Antar Special
o ak 47 arkivoje tabelen se do te duhet kur te martohesh se ne sna duhet me hahahhahahaah

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons