Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Doni ta dini se kush ju kërkon në internet?! Tani është e mundur

“BrandYourself”, është shërbimi që ua mundëson përdoruesve që të shohin se kush i kërkoi në internet, si dhe të kontrollojnë reputacionin e tyre. Me ndihmën e tij secili nga përdoruesit mund të përcaktojë cilat link-e do të paraqiten kur të shtypet emri i tyre në fushën për kërkim të shfletuesve të ndryshëm. Ky opsion tashmë është në dispozicion prej disa ditësh dhe përkrah kësaj, që përdoruesit mund të kontrollojnë kërkimin ata marrin edhe informacione kthesë, ku, kur dhe si i kanë kërkuar përdoruesit tjerë, qoftë nëpërmjet “Google-s”, apo ndonjë kërkuesi tjetër që është në dispozicion. Që të mund të shfrytëzoni këtë shërbim, është e nevojshme që të shkoni në faqen e tij, ku mund të arrini nëpërmjet e-mailit. Pas kësaj hapet faqja fillestare e këtij shërbimi nëpërmjet së cilët rregullohen link-et të cilat duhet të paraqiten kur të shtypni emrin tuaj. Deri tani ky shërbim i ka mbi 25.000 përdorues dhe është pa pagesë për përdorim, ndërsa për 10 dollarë në muaj fitoni edhe opsione shtesë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons