Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bileta falas për të vizituar Japoninë prej Fri 14 Oct 2011, 14:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Japonia u trondit nga të gjitha aspektet nga tërmeti dhe cunami i 11 marsit. Ekonomia e vendit ende nuk po merr veten nga pasojat dhe qeveria ka vendosur që të stimulojë turizmin, i cili është ulur me 50% pas 11 marsit.

Qeveria japoneze ka vënë 10 mijë bileta avioni falas, për personat që duan të vizitojnë Japoninë. Për të fituar një biletë falas, mjafton të plotësosh në pyetësor në sajtin Japan Tourism Agency, ku duhet të përcaktoni edhe zonën ku doni që të shkoni.

Programi do të fillojë në prill, pasi qeveria të miratojë buxhetin, ndërsa fituesit do të shpallen në fillim të verës


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons