Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Indonezi:Rrihen me kamzik ne mes te sheshit pse blene Bileta Llotarie

Pesë burra u fshikulluan si dënim se ata kishin luajtur ne nje llotari klandestine.. Ndëshkimi u be në Langsa, provincë Islamike e Aceh. Burrat u dënuan sepse kishin marrë pjesë në një llotari të paligjshme. Secili prej tyre ka marrë gjashtë fshikellima.Kumari është kundër rregullave të Sheriatit, ligjit islamik, i cili zbatohet në kete krahinë. Aceh është e vendosur në veri të ishullit Sumatra, në vitin 2001 kjo krahine miratoi si i vetmi ligj Sheriatin. Në Aceh, Rrahj me kamzhik ka për qëllim që të turperoj viktimën publiksht dhe jo aq shumë për të shkaktojë lëndime trupore. Megjithatë, anëtarët e shoqatës që merret me të drejtat e njeriut kane denoncuar praktikën jo njerzore


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons