Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A e demton egoizmi dashurine prej Sat 07 May 2011, 18:18

Altin


Antar Special
Antar Special
mendoj se esht nje nga shkaqet me te forte per fundin e nje histori dashurie........

2 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sat 07 May 2011, 18:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po shum

http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sat 07 May 2011, 18:43

Vizitor

avatar
Vizitor
po ndikon edhe shume do thoja

4 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sun 08 May 2011, 16:52

Milanisti

avatar
VIP
VIP
normal qe e demton

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

5 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Mon 09 May 2011, 17:40

Vizitor

avatar
Vizitor
po

6 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Mon 23 May 2011, 18:06

Altin


Antar Special
Antar Special
egoizmi demton gjithckaeshte nje virus qe nuk ndalet

7 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Mon 23 May 2011, 20:21

Vizitor

avatar
Vizitor
po shume do thoja

8 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Wed 25 May 2011, 13:02

Vizitor

avatar
Vizitor
sigusishte qe po

9 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Wed 25 May 2011, 21:44

Vizitor

avatar
Vizitor
po edhe shume do thoja

10 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sun 05 Jun 2011, 07:12

Milanisti

avatar
VIP
VIP
po shum e demton

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

11 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sun 24 Jul 2011, 16:52

Vizitor

avatar
Vizitor
Armiku Nr 1 ne dashuri.

12 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Tue 22 Jan 2013, 14:48

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ku ka egoizem,s'ka vend per dashuri.

Prandaj une s'kam ndjere ndonjehere dashuri te vertete


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Fri 08 Feb 2013, 21:10

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
padyshim e demton

14 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sat 09 Feb 2013, 11:39

Almita

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Anakonda shkruajti:Ku ka egoizem,s'ka vend per dashuri.

Prandaj une s'kam ndjere ndonjehere dashuri te vertete
jam dakord me kte qe ke then ti

15 Re: A e demton egoizmi dashurine prej Sat 09 Feb 2013, 14:27

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
egoizmi shkaterron cdo gje

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons