Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja kosovare gjatë një interviste për të përditshmen Infopress.Sapo e kemi përfunduar bashkëpunimin e këngës me Mc Kreshën. Këtë këngë e ka përfunduar Zzap dhe Chris, ndërsa për tekst kemi bashkëpunuar me Bim Bimmën. Kënga titullohet ‘As ni zo’, kurse për klip është përkujdesur ‘Entermedia’. Lansimi i këngës do të bëhet brenda kësaj jave dhe besojmë që do të pëlqehet”, ka thënë Nora.
Përveç duetit Me Mc Kreshën, Nora është duke punuar fuqishëm edhe në një këngë tjetër, për të cilën thotë se do të publikohet disa javë më vonë, ndërsa nuk e po e len anash edhe punën në albumin e saj të ri.Pas bashkëpunimit me Mc Kreshën, jam duke punuar për këngë tjetër. Pra derisa fansat e dëgjojnë këngën time më të re, unë do të përgatis këngën tjetër për të cilën jam duke punuar shumë. Jam duke punuar edhe në album, por njëherë përnjëherë është herët të flas rreth albumit”, ka pohuar këngëtarja. Pas përfundimit të angazhimeve Nora thotë se do të gjejë ca kohë për pushime me të fejuarin e saj Robertin, edhe pse ende nuk kanë vendosur se ku do t’i kalojnë ato.

Vizitor

avatar
Vizitor
Nora Istrefit dhe reperi Mc Kresha këtë javë do të publikojnë këngën e tyre të re të titulluar “As ni zo”.Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja kosovare gjatë një interviste për të përditshmen Infopress.“Sapo e kemi përfunduar bashkëpunimin e këngës me Mc Kreshën. Këtë këngë e ka përfunduar Zzap dhe Chris, ndërsa për tekst kemi bashkëpunuar me Bim Bimmën. Kënga titullohet ‘As ni zo’, kurse për klip është përkujdesur ‘Entermedia’. Lansimi i këngës do të bëhet brenda kësaj jave dhe besojmë që do të pëlqehet”, ka thënë Nora.Përveç duetit Me Mc Kreshën, Nora është duke punuar fuqishëm edhe në një këngë tjetër, për të cilën thotë se do të publikohet disa javë më vonë, ndërsa nuk e po e len anash edhe punën në albumin e saj të ri.“Pas bashkëpunimit me Mc Kreshën, jam duke punuar për këngë tjetër. Pra derisa fansat e dëgjojnë këngën time më të re, unë do të përgatis këngën tjetër për të cilën jam duke punuar shumë. Jam duke punuar edhe në album, por njëherë përnjëherë është herët të flas rreth albumit”, ka pohuar këngëtarja.Pas përfundimit të angazhimeve Nora thotë se do të gjejë ca kohë për pushime me të fejuarin e saj Robertin, edhe pse ende nuk kanë vendosur se ku do t’i kalojnë ato.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm interesante si kengggg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons