Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nora Istrefi Lançon “Ski Me Ik” prej Sat 11 Feb 2012, 07:24

Vizitor

avatar
Vizitor

Këngëtarja Nora Istrefi, ka lançuar projektin e saj të radhës. “S’ki me Ik” është kënga tepër ritmike të cilën Nora, e sjellë bashkë me një videoklip. Për këtë klip ajo ka bashkëpunuar me produksionin Entermedia.Këngëtarja kosovare Nora Estefi shfaqet shumë e bukur në skenat e këtij klipi, duke ndërruar shpeshherë stilin e flokëve dhe të veshjes.

Për këngën janë përkujdesur Zzap dhe Chris tashmë të njohur për hitet që kanë krijuar, teksa kënga është mirëpritur mirë nga publiku në 24 orët e para të lançimit, ku ka numrëuar rreth 75 mijë klikime në YouTube. /albeu.com/

2 Re: Nora Istrefi Lançon “Ski Me Ik” prej Sun 10 Feb 2013, 04:25

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kom ngju e lezetshme si keng


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons