Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Mc Kresha (Kreshniku) dhe Lyrical Son (Festimi) kanë promovuar para një jave në Prishtinë (Kosovë), albumin e tyre, ku një nga këngët e përfshira titullohet “Fuck tallava”.Fansat kanë aluduar se kënga është një ironi ndaj Flori Mumajesit, i cili përveç këngës së tij me titull “Tallava”, me të cilën konkurroi në “Top Fest”, e ka lëvruar këtë muzikë, gjithashtu për krijimet nga këngëtarë të tjerë.Kënga “Fuck tallava” është një nga realizimet më të pëlqyera të albumit me titull “Për inat t’njoni-tjetrit”, që gjendet edhë në Youtube. Në vargjet e këngës “Fuck tallava” thuhet “unë s’e kom familjen, m’u mar me tjetër muzikë, që s’ka lidhje me rep”…, duke dhënë idenë se ata nuk bëjnë ironi thjesht me muzikën «tallava», por dhe me këngëtarët që ndryshojnë stil në muzikë për më shumë para.
Reperi i njohur kosovar, Mc Kresha, para disa muajsh ishte pjesë e një reality me VIP-a, “Vip shpija” në Kosovë, ku bëri për vete edhe më shumë fansa për karakterin e tij të një djali interesant, siç e përkufizuan dhe konkurrentët e tjerë VIP në këtë lojë. Aq shumë u pëlqye MC Kresha, sa deri në fund të lojës të gjithë prisnin të ishte ai fituesi i lojës.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm florin e adhurojn shumica kjo ka rendesi...pastaj kta tdy ose ndryshe(Pint)vendi yn i beri tnjohur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons