Forumi Kuq E Zi
Paketa “e majme” e ofruar për qeverinë, në këmbim të armëve kimike!  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Paketa “e majme” e ofruar për qeverinë, në këmbim të armëve kimike!  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbulohet se çfarë i është ofruar qeverisë shqiptare nga SHBA, për të lejuar shkatërrimin e armëve kimike siriane në territorin tonë.

Në një kohë kur pritet me ankth përgjigja e kryeministrit Rama, shtypi i sotëm shqiptar ka zbuluar edhe atë se çfarë i është ofruar qeverisë shqiptare nga SHBA, në këmbim të pranimit të shkatërrimit të armëve kimike siriane në vendin tonë. Saktësisht bëhet fjalë për një paketë të përbërë nga pesë pika, ku veç përfitimeve financiare përfshihen edhe ndihmë për aderimin në BE, apo edhe për lirimin e vizave me SHBA-në.
 
1.Përfitim financiar sa 3-fishi i Buxhetit aktual të vendit, që në vitin 2012 ishte 4 miliardë USD.
 
2.Ndihma për sigurimin e Statusit të Vendit Kandidat brenda muajit dhjetor.
 
3.Ndihmë për hyrjen e plotë të Shqipërisë në BE brenda mandatit të parë të qeverisë Rama.
 
4.Garantimi dhe dhënia e një statusi të veçantë për Shqipërinë me SHBA dhe heqja e mundshme e vizave për të shkelur në tokën amerikane.
 
5.Propozimi që Shqipëria të jetë kandidatë për çmimin "Nobel" për Paqen.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ehhhhh kisht e an pozitive e an negative ata armet kimike


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons