Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjinkallat pushtojnë SHBA-në prej Thu 09 May 2013, 16:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në javët e ardhshme Bregdeti Lindor i SHBA-së do të duhet të përballet me një mësymje unike të gjinkallave. Ky fenomen i rrallë, siç transmeton ZR, përsëritet në periudhën maj-qershor me një interval kohor prej 17 vjetësh.

Shkencëtarët presin që numri i gjinkallave në Bregdetin Lindor të jetë të paktën 600 herë më i madh sesa numri i banorëve që jetojnë atje. Sipas vlerësimeve të ndryshme, "tufa" e insekteve do të ketë në përbërje të saj nga 30 miliardë deri në 1 trilion specie.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Gjinkallat pushtojnë SHBA-në prej Sat 11 May 2013, 05:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh imagjino amwerikant qe kan shfaros hiroshimen e ko nuk kan ndihmu me u pushtu nga gjinkallat aahaahahaahaha sa e rannn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons