Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kansas - Zonja Jenna Krehbiel dhe vajza e saj tre vjecare po shijonin nje spektakel ne cirk ne qytetin e tyre dhe po u argetonin jashtemase prej performancave te kafsheve.
Ne nje moment ato kishin nevoje te shkonin ne tualet dhe e ema e shoqeroi vajzen e vogel. Por ato nuk e dinin se pas pak do te kishin nje takim interesant.
Po, sepse banjo nuk ishte me njerez, por ishte ulur nje tiger qe ishte ndare nga turma. Pasi kuptuan se ishte arratisur nje tiger, ata te sigurimit kishin vrapuar per te ndaluar daljet, por asnje nuk e imagjinonte se tigri mund te ndodhej ne tualet. Duke qene nje punonjese sociale, znj.Krehbiel arriti te ruante qetesine edhe pse ne ato momente mund te kuptohej cdo lloj reagimi.
Fatmiresisht, pas pak sekondash mberriten shpetimtaret te cilet e moren e tigrin dhe e cuan ne vendin e tij. Nderkohe, vajza e vogel ishte shume e qete dhe pyeste te emen nese donte t'i lanin kembet tigrit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahaaaaah sa naiv sa tpadjallzu jon fmijet ndaj i du shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons