Forumi Kuq E Zi
Ruajtja e Gjenit Shqipetar Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ruajtja e Gjenit Shqipetar Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ruajtja e Gjenit Shqipetar Empty Ruajtja e Gjenit Shqipetar prej Mon 12 Nov 2012, 22:27

bardh shpendi

bardh shpendi
Ne shqiperi gjat gati dy dekadave eshte ber modeste qe te behen martesa me jo shqiptar.Dhe kto martesa jan ne ritje.
Kjo kerkon nje qasje serioze nga shteti.

2Ruajtja e Gjenit Shqipetar Empty Re: Ruajtja e Gjenit Shqipetar prej Tue 12 Feb 2013, 17:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Njeriu martohet me
njeriun dhe jo me shtetesine e tij. Perderisa ju jeni martuar me nje te
huaj kjo do te thote qe se ajo ashtu si edhe juve i keni pranuar
njeri-tjetrit karakteret kulturat e ndryshme dhe gjithcka tjeter. Nje
njeri mendohet mire perpara se sa te arrije ne martese dhe pasi i
analizon te gjitha ben zgjedhjen e tij. Mendoj se martesat me te huajt
jane krejtesisht normale dhe une do te thoja se jane edhe shume
perparimtare sepse na bejme te dalim nga guacka jone nacionaliste. Ma
merr mendja qe nuk eshte e lehte te pershtatesh me nje njeri kaq te
ndryshem nga ty, por ne deshiren per te ndryshuar per njeriun qe do
qendron edhe celesi dhe sakrifica per nje raport te tille. Ne nje rast
si ky qe ju na paraqitet mendoj se ndjenja duhet te jete shume e forte. U
uroj jete te gjate se bashku!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons