Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ky është një nga lajmet e javës që bëri shumë bujë dhe vazhdon të përfolet. Bëhët fjalë për një denoncim të cilin publikisht e ka bërë ish shoferi i këngëtares Greta Koçi, z. Verjan Hysaj i cili përmes intervistës dhënë gazetës Game Over ka zbuluar shumë fakte ‘’tragjike’’ duke e zbuluar anën tjetër të Gretës të cilën publiku nuk e ka ditur deri më tani.

Lidhjet dhe raportet e saj me të atin, mashtrimet të cilat i bëjnë ato dy bashkë pa dijeninë e të ëmës Afërditës, trafikimin me klandestin, lidhjet paralele të këngëtares, ndikimin e saj në policinë e shtetit dhe keqpërdorimin e detyrës si nënkryetare e forumit rinorë të PD-së.

“Greta Koçi më ka mashtruar, dua ta denoncoj publikisht”, ka qenë ky shpërthimi i Verjan Hysajt, ish shoferit personal të këngëtares, i cili në fillim të kësaj jave është paraqitur pranë redaksisë së Game Over për të rrëfyer me detaje zhgënjimin dhe gjithçka ka ndodhur mes tij dhe këngëtares lidhur me pagën që nuk i është dhënë akoma.

“Më ka humbur durimi, nuk ju besoj më fjalëve të tyre, jam në hall dhe po përpiqem të gjej një zgjidhje për të marrë paratë e mia. Nuk dua të përdor vetëgjyqësi dhe kam menduar që ta ndjek këtë çështje nëpërmjet ligjit dhe nëpërmjet demaskimit publik me shpresën se do të arrij diçka”, tregon më tej Verjan Hysaj, i cili zbulon në tavolinë edhe dokumentacionin që disponon, nëpërmjet të cilit vërteton se ka qenë shoferi personal i këngëtares Koçi.

Ndërsa rrëfen punën me këngëtaren, pozicionin e tij në familjen e saj dhe tentativat për të marrë paratë e një viti pune, Hysaj pohon se duke parë çfarë ndodhte në shtëpinë e këngëtares dhe mënyrat se si ajo mashtronte (sipas tij) personat e tjerë, i ka humbur shpresat se mund ta zgjidhë këtë çështje me kompromis.

“Jam drejtuar në polici dhe tashmë kam bërë kallëzim zyrtar. Po pres që të më thërrasë prokuroria për të më ballafaquar me këngëtaren dhe babanë e saj”, thotë ai.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ma merr mendja se greta koci as nje miz se vret dot se ska guxim lene mo tmerret me mashtrime:P


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons