Forumi Kuq E Zi
Ksamil- Sarand Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ksamil- Sarand Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ksamil- Sarand Empty Ksamil- Sarand prej Sat 25 Aug 2012, 16:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamil- Sarand 295126_10150983265873344_238058979_n

Ksamil përbën një nga pasuritë si natyrore edhe arkeologjike më të pasura në vendin tonë. Ajo përbën një nga perlat e natyrës shqiptare, me plazhe të pastër e të virgjër, me vijë bregdetare të larmishme me gjire, kepa ,ishuj e shkembinj interesantë, me monumente kulture, me Butrintin dhe Sarandën afër, fare pranë ishullit të Kërkyrës dhe rrugës detare nga Greqia në Itali, pra një pikë e rëndësishme për nje turizëm elitar.

Ksamil ndodhet në krahinën jugore të vendit në një largësi prej 12 km larg qëndrës së rrethit të Sarandes të perfshirë në Qarkun e Vlorës dhe ka një sipërfaqe prej 63.6 km2, popullsi prej 7716 banore dhe përfshin në territorin e saj qytezën e Ksamilit dhe fshatin Manastir, por nga ana tjeter ndodhet qyteti antik i Butrintit, liqeni i Butrintit si dhe ishujt e saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Sat 25 Aug 2012, 16:36

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamil- Sarand 523181_10150987905278344_269896495_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Sat 25 Aug 2012, 16:49

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamil- Sarand 253829_10150999922188344_36610213_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Sat 25 Aug 2012, 17:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamil- Sarand 548958_10150944220278344_845244742_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Sat 25 Aug 2012, 17:45

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamil- Sarand 422352_10150959608988344_350867096_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:13

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand Images?q=tbn:ANd9GcR_mS3JTp-0ORFmcfdY1MM5V3--fcvzCrQ8v53AbkjLCzyLOs4M


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand Images?q=tbn:ANd9GcSXnPjZFRcDSBYnwanLuB8Id1m1ibN89KcYD7hix3Ra3QXsCqYE


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand Caption


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand Original_Ksamil%20Beach-Sarande%20Albania%20on%20a%20Budget-Ailsa%20Ross


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand 7345-1


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand 480px-BresantKaja_Ksamil_Villiage_Sarande_AL


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Ksamil- Sarand Empty Re: Ksamil- Sarand prej Wed 13 Feb 2013, 11:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ksamil- Sarand 5662184


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons