Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fustan nga detyrat e shtëpisë prej Sun 17 Jun 2012, 18:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shtatëmbëdhjetë vjeçarja Kara Koskoviç nga Kanada ka menduar një ide të mire për të krijuar një fustan për mbrëmjen e maturës, ajo atë e ka bërë me detyrat e shtëpisë në lëndën e matematikës.
Fustanin ajo e ka bërë nga 75 faqe në të cilat janë shënuar detyrat e shtëpisë si dhe e ka dekoruar me fletushka të vogla në të cilat ka marrë shënime.
“Për mua matura nuk është ngjarje aq e madhe që të harxhoj shumë”, ka thënë Kara. Ajo punimin e fustanit e ka filluar në mars dhe e ka përfunduar një ditë para maturës.

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons