Forumi Kuq E Zi
Prespa Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Prespa Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Prespa Empty Prespa prej Thu 07 Jun 2012, 19:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Prespa 6985201134_d034149333_c


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Prespa Empty Re: Prespa prej Thu 07 Jun 2012, 20:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Prespa 7131279361_5b6250f739_z


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Prespa Empty Re: Prespa prej Wed 13 Feb 2013, 11:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Prespa Images?q=tbn:ANd9GcRBoRbtkhervzQphL66U1ZkQtADh-cXLVEte0dkWRwr4qrubGKv-Q


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Prespa Empty Re: Prespa prej Wed 13 Feb 2013, 11:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Prespa Agios_Ahilleios_Mikri_Prespa_200704


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Prespa Empty Re: Prespa prej Wed 13 Feb 2013, 11:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Prespa Images?q=tbn:ANd9GcQPqdZ0T91zBKene7mbuaaBrgcdcrK-xQgCXhFbudoenZxuNberaA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Prespa Empty Re: Prespa prej Wed 13 Feb 2013, 11:36

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Prespa Ohrid_prespa_nasa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Prespa Empty Re: Prespa prej Wed 13 Feb 2013, 11:36

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Prespa Images?q=tbn:ANd9GcT4GYtr2AjvaTO0R36ILQJSSg6bk5YrwsOLZeho49LOXyg4Ze6O


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons