Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kater arsye per nje puthje me shume prej Sat 02 Jun 2012, 21:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kater arsye per nje puthje me shume1. Ndihmon ne ruajtjen e linjave
Puthja shoqerohet me konsum energjishe. Nje puthje e zgjatur mund te djege aq kalori sa edhe nje vrapim prej 500 metrash.

2. Eshte nje seance lifting edhe per lekuren
Puthja pasionante ve ne levizje muskujt e gojes dhe te fytyres. Gjithsej vihen ne levizje plot 31 muskuj, prej te cileve 12 te fytyres dhe 18 te gjuhes.

3. Eshte edhe antistres
Puthja shoqerohet me clirim te bollshem te oksitocines, si dhe te endorfines, hormone qe kane nje ndikim te drejtperdrejte ne rritjen e humorit.

4. Ndikon ne forcimin e dashurise
Hormonet e mesiperme konsiderohen edhe si hormone sociale, te cilat ndikojne dukshem ne rritjen e afeksionit ndaj partnerit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Kater arsye per nje puthje me shume prej Mon 11 Jun 2012, 08:51

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kush do me puthe mua qe t'i ruaj Linjat...?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3 Re: Kater arsye per nje puthje me shume prej Mon 11 Jun 2012, 21:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah cuan apo goc, ca do ti?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Kater arsye per nje puthje me shume prej Wed 15 Aug 2012, 20:04

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
pse sthua ti prandaj i paskam humbur une 4 kg?

5 Re: Kater arsye per nje puthje me shume prej Sat 19 Jan 2013, 06:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahhahaahaa e puth un vetem mos ardht nburrel


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons