Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Itali, ish-pornostarja themelon “Lëvizjen kundër qeverisë”

Ish-pornostarja Laura Perego vihet sërish në vëmendjen e mediave italiane. Ajo është e njohur për fushatat në mbrojtje të kafshëve, ku nuk ka kursyer të përdorë edhe trupin e saj gjithashtu ka protestuar edhe për gjendjen e grave afgane.

Ndërsa tani nisma e saj më e fundit është themelimi i një lëvizje, e cila quhet “Lëvizja Kombëtare kundër Montit”, ku ish- ylli i tornos shpreh rezerva për mënyrën e qeverisjes.
Kjo qeveri është shprehur Perego është fajtore pasi “ka dërguar mijëra familje në rrugë.”

“Përsëri dua të jap një mesazh shoqëror, duke përdorur imazhin dhe trupin tim. Në mbrojtje të qytetarëve italianë”, ka thënë ajo.

Pergeto deklaron se kriza ekonomike e ka prekur thellë Italinë dhe përgjegjës për këtë, sic thotë ajo është vetëm një njeri. “Përgjegjës është vetëm Mario Monti, njeriu që premtoi se do ta shpëtonte Italinë”.

Ajo sqaron se me stafin e kësaj lëvizje do protestojnë para godinës së qeverisë, ndërsa do kërkojë dorëheqjen e qeverisë. “Do përdor edhe kësaj here trupin tim për të sensibilizuar opinionin publik”, theksoi ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons