Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjarpri lë pa drita 1400 shtëpi prej Mon 07 May 2012, 21:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Amerikë – Një gjarpër duke u vërtitur në një nënstacion elektrik gjatë së enjtes ka lënë pa drita rreth 1400 shtëpi në anën veriperëndimore të shtetit të Oklahomas.
Lajmi është bërë i ditur nga zyrtarët lokalë të cilët pyetjeve të banorëve i janë përgjigjur me ndodhinë e gjarprit trazovaç.
Black out-i në zonë ndodhi rreth orës 2 të mëngjesit kur gjarpri preku një rrjet elektrik duke e dëmtuar, dhe për pasojë vendi mbeti pa drita.
Sipas autoriteteve mendohet se gjarpri ishte futur në nënstacion si pasojë e reshjeve të shiut që binin përjashta. Madje u raportua se nuk përcaktohet se çfarë lloj gjarpri ka shkaktuar këto probleme pasi në të tilla situata shumë pak gjurmë mbeten në vendngjarje. Por diçka është e sigurt, se problemet që burojnë nga gjarpri nuk të shkaktohen vetëm nga pickimi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons