Forumi Kuq E Zi
Miresevini ne Facebook Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Miresevini ne Facebook Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Miresevini ne Facebook Empty Miresevini ne Facebook prej Fri 04 May 2012, 19:51

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miresevini ne Facebook 38536538333496509032456Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 03 Jan 2013, 11:07, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Fri 04 May 2012, 20:02

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Miresevini ne Facebook 1277648054

3Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Sat 12 May 2012, 20:19

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miresevini ne Facebook 575042_420890534602487_236304299727779_1435140_826387012_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Mon 09 Jul 2012, 17:42

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miresevini ne Facebook 60303838383759504006155Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Fri 04 Jan 2013, 20:32, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Sun 14 Oct 2012, 17:44

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miresevini ne Facebook 644468_284167235033003_1073708242_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Sun 27 Jan 2013, 16:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Miresevini ne Facebook 53366210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7Miresevini ne Facebook Empty Re: Miresevini ne Facebook prej Sun 03 Feb 2013, 10:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Miresevini ne Facebook Images?q=tbn:ANd9GcSM52rhG2r2M70g3vhJFPjtTPQYBnW5c9Fo7DyL8-kGS0WJjbyR


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons