Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I le kelyshet te ngordhin ne nje valixhe prej Fri 13 Apr 2012, 22:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
I le kelyshet te ngordhin ne nje valixhe

Ai mund t’ja kishte hedhur me kaq nëse nuk do te kishte harruar te hiqte nga valixhja një Barcode me detaje personale te tijat. 7 qentë u shpëtuan nga vullnetarë të Toledo Area Humane Society ndërsa policia ka rënë në gjurmë dhe ka denoncuar burrin që braktisi valixhen. Tani ai do te përballet me akuza te braktisjes se kafshëve dhe do dali para gjykatës këtë jave. Një nga vullnetaret tha se nëse ai nuk i deshifronte këlyshët mund te na kishte telefonuar ne dhe ne do te ishim shume te kënaqur qe te shkonim ti merrnim dhe te kujdeseshim për ta.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons