Forumi Kuq E Zi
''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT.

-Une shkova ne nje party Mami,dhe kujtoja fjalet e tua,ti mu lute te mos pij,dhe une ashtu veprova nuk piva pike alkoholi.Mdjehesha krenare qe nuk pija edhe pse te tjeret talleshin me mua,e dija se keshtu ishte ne rregull se ti gjithmon ke te drejte.
-Party ngadal shkon nga fundi dhe te gjithe u nisen per ne shtepi,i hypa makines dhe e dija se do te vij mire ne shtepi,per arsye te edukates tende te paster dhe plote vetedije,respektoja rregullat e komunikacionit ashtu siç më kishte mesuar instruktori im,te vozis ngadal dhe me kujdes,mbaj mend qe ndodhesha ne rruge me perparesi kalimi,por shoferi tjeter qe vinte nga rruga jokryesore nuk me pa dhe me goditi me tere fuqine.
-Derisa qendroja ne trotuar degjova policet qe thoshin se shoferi tjeter ka qene i dehur,e tani per kete shkak une duhet ta paguaj me jeten time.
-Qendroj ketu per vdekje Mami,te lutem eja sa me shpejt,rrotull eshte krejt gjak Mami e shumta prej meje,e ndegjoj mjekun qe thote NUK KA SHPETIM,jeta ime plasi si nje balon,te betohem nuk pata pire,ishin te tjeret ato qe nuk menduan,ishim ne te njejten party Mami dallimi eshte se ai u deh e une duhet te vdes.
-Para se te iki qe ketej po ua le nje amanet;
-ma bani hallall
-me fal mami ta ktheva buzeqeshjen ne lot por nuk kisha une faj
-thuaji vellaut tim se ai nuk duhet te qaj
-Babi duhet te jet guximtar dhe i forte,nese une ne qiell jam shkruani te guri i varrit'' VAJZA E BABIT''
-Une nuk pata pire para vozitjes perse une te jem ajo qe duhet te vdes?!

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Bote e padrejte,histori e vertete ?

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
e kam lexuar dhe diku tjeter dhe thuhej se ishte e vertet, po se besoj se esht e vertet

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
3333 ''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. 956898578 ''VAJZA E BABIT''-BUZEQESHJE E KTHYER NE LOT. 2296243369 sa i padrejt esht zoti ne shum raste

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons