Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Facebook përgjon mesazhet tuaja? prej Thu 12 Apr 2012, 21:31

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pak ditë më parë, “Sunday Times” ka sulmuar Facebook duke argumentuar se ky rrjet shoqëror në internet, është duke spiunuar mesazhet tuaja me tekst, që shkëmbehen përmes aplikimit me smartphones.

Në qendër të polemikave për këtë fakt, përveç Facebook, kanë përfunduar edhe gjigandë të tjerë të botës së internetit si YouTube apo Flickr, gjithmonë të akuzuar për spiunazh ndër përdoruesit që aplikojnë SMS në aparatin e tyre celular.

Por sot Facebook, u është përgjigjur më në fund këtyre akuzave, përmes fjalëve të Iian Mackenzie, kreut të komunikimeve evropiane të Facebook, i cili ka mohuar se kjo kompani lexon mesazhet e përdoruesit, duke shkelur privatësinë e tyre.

“Teoritë e publikuara nga “Sunday Times” janë qesharake”, tha ai, duke shtuar se kemi të bëjmë edhe me një dezinformim në tërë këtë histori.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons