Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shitjet, “Samsung” lë pas “Apple” prej Sat 07 Apr 2012, 21:43

Vizitor

avatar
Vizitor
“Samsung” po bëhet gati të arkivojë tremujorin e parë të vitit 2012 me fitime rekord dhe, sipas parashikimeve të analistëve, do t’i marrë “Apple” vendin e parë në tregun e smartphone-ve. Lajmin e bën të ditur prestigjozia britanike “Financial Times”, në edicionin e saj online. Kështu, kolosi koreano-jugor vlerëson një fitim prej 5.1 miliardë dollarë për tre muajt e parë të vitit, me një bum shitjes të smartphone-ve, si modeli “Galaxy Note”. Ndërkohë, kompania amerikane përveç “Samsung” ka edhe një rival të ri, Google, që së shpejti pritet të lançojë në treg një tabletë të re, duke i dhënë kështu jetë një gare të pamëshirshme. Gjithashtu, muajin e kaluar, pasi nxori në treg Kindle Store dhe aparatin lexues të tij, “Amazon” nxorri në treg platformat e reja Kindle Touch dhe Kindle Touch 3G.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons