Forumi Kuq E Zi
Jemen, vritet shtetasi amerikan Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Jemen, vritet shtetasi amerikan Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Jemen, vritet shtetasi amerikan Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Jemen, vritet shtetasi amerikan Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Jemen, vritet shtetasi amerikan JemenhartaNjë shtetas amerikan u ekzekutua nga një person ende i paidentifikuar në qytetin e dytë më të madh të Jemenit, Taiz, konfirmuan burime zyrtare.

Ai ishte zëvendësdrejtor i një shkolle gjuhësh, ku mësonte anglishten. Mësuesi ishte duke udhëtuar me makinën e tij, kur një motorçiklist e qëlloi dhe u largua me shpejtësi.

Ngjarja rrit frikën për mundësinë e fillimit të një fushate urrejtje ndaj të huajve, në vendin e përçarë nga rrymat ekstremiste islamike dhe lëvizjet separatiste.

Aktualisht, dhuna në Jemen është në një rritje eksponenciale, që prej protestave masive të nisura një vit më parë, që u konkretizuan me largimin nga pushteti të presidentit Ali Abdullah Saleh, pas 33 vitesh në pushtet.

Zëvendëspresidenti Abrabbuh Mansour Hadi u caktua në krye të shtetit më të varfër në Lindjen e Mesme një muaj më parë, por kjo nuk shërbeu për të qetësuar irritimin e turmave.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons