Forumi Kuq E Zi
Mrekullia Ne Syte E Tu! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Mrekullia Ne Syte E Tu! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Mrekullia Ne Syte E Tu! Empty Mrekullia Ne Syte E Tu! prej Sat 25 Feb 2012, 12:18

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Shume here jam munduar te gjej perkufizimin e fjales MREKULLI po s'kam arritur ta bej dot. Kjo per faktin se per secilin nga ne kjo fjale ka kuptim tjeter e keshtu perkufizimi i saj merr permasa shume te gjera.
Psh, ne syte e nje nene, lindja e foshnjes se saj eshte mrekulli. Per nje artist, krijimi i nje vepre te bukur eshte mrekulli. Per fshatarin, renia e shiut eshte mrekulli

Kurse une MREKULLINE e shoh ne perfeksionimin e trupave tane; menyren se si mijera reaksione ndodhin ne te njejten kohe dhe si cdo gje eshte e sinkronuar.

Do doja te dija se c'eshte MREKULLIA ne syte tuaj

2Mrekullia Ne Syte E Tu! Empty Re: Mrekullia Ne Syte E Tu! prej Sat 26 Jan 2013, 04:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
quaj te pazakonshmen, keto qe ti permend une i quaj te zakonshme, mrekulline se kam njohjur ende. E shoh si dicka qe do me shokoj e do me bej ekstremisht te lumtur, si dicka qe ndodh rralle qe te deh me kenaqesine qe fal


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Mrekullia Ne Syte E Tu! Empty Re: Mrekullia Ne Syte E Tu! prej Sat 26 Jan 2013, 04:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti e ke njohur,mrekullin ndersa un pres ne te ardhmen qe te me pranoje keshtu sic jam(te metat e te mirat).Ne syte e mi mrekullia do te jete kur te me thote ai te dua(djali i enderrave te mia).Un e shoh si dicka te pazakonte,pasi per te je bota qe e rrethon,dhe vemendjen ta kushton vetem ty.Kjo mrekulli quhet:-"DASHURI"!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons