Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Oliver Morgan është kthyer në jetë pas vdekje – pasi lindi pa gjak në trup. Sëmundja e rallë e quajtur Vasa Previa, formoi një venë ekstra gjatë kohës që ishte ende në bark.

Ai dukej i zverdhur dhe i sapolindur. Dhe pse kishin kaluar 25 minuta nga dalja e tij në jetë, doktorët ende nuk kishin arritur të dëgjonin rrahjet e zemrës së tij. Fëmija është kthyer në jetë pasi i është dhënë oksigjen, masazh në zemër dhe gjak.

Mjekët luftuan me lot në sy dhe ndien gëzim kur panë në monitor se zemra e fëmijës kishte nisur të rrihte.

Oliver tani është 15 muajsh dhe jeton i gëzuar mes nënës së tij Katy dhe babait Jeff.

“Lindja e Oliverit ishte traumatike sa që nuk isha në gjendje ta tregoja historinë deri në ditën e sotme”, shprehet nëna e tij 36 vjeç. “Ai lindi i vdekur pa gjak por tani është i ulur këtu pranë meje duke më buzëqeshur”, shton Katy.

“Me kuptimin e plotë të fjalës, doktorët e kthyer atë në jetë. Nuk do të jem kurrë në gjendje ti falënderoj ata mjaftueshëm për këtë dhuratë të mrekullueshme”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons